SPIELVOGEL

STAR

Piła mostowa
Piła mostowa na tarcze 1200 mm, łącząca funkcję cięcia z funkcjonalnością centra obróbczego do kamienia (frezowanie, wiercenie, polerowanie). Spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów!
Spielvogel Star

Spielvogel Star została zaprojektowana jako odpowiedź na potrzeby nowoczesnych zakładów kamieniarskich, w których profil produkcji jest naprawdę bardzo szeroki. Na co dzień, maszyna może spełniać rolę piły mostowej, która dzięki tarczy tnącej o średnicy 1200 mm, będzie w stanie ciąć elementy o grubości nawet 510 mm. Jednak, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba, maszyna może stać się wielozadaniowym centrum obróbczym, posiadającym możliwość polerowania, frezowania, wiercenia, a także w ramach opcji dodatkowej toczenia!

Za obsługę tych wszystkich funkcji maszyny, odpowiada całkowicie zautomatyzowane sterowanie komputerowe (CNC), dzięki któremu Spielvogel Star staje się pięciosiowym centrum obróbczym, mogącym wycinać z kawałków kamienia naturalnego, w pełni gotowe produkty.

Wszystkie dane techniczne odnoszą się do wersji podstawowych. Na życzenie każdy parametr może zostać dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dane techniczne

Średnica tarczy: Ø1200 mm
Długość cięcia: 3800 mm
Grubość cięcia: 510 mm
Uchylny suport: 0-90°
Opad suportu: 1000 mm
Moc silnika: 25 KW
Jazda mostu: 5 500 mm

Czego poszukujesz?

Artykuły i dokumenty

Podaj słowo lub zdanie, aby rozpoczać ich wyszukiwanie w serwisie. Jeżeli chcez wyszukać konkretny produkt zmień typ wyszukiwarki.

Maszyny i narzędzia
Nowe maszyny kamieniarskie
Spielvogel M. Kolb Pavoni Klens
Slaby i bloki
Nasze kamienie
Jura Black Ice Izerski Strzegomski
Wyroby gotowe
Produkty popularne
Płytki z kamienia Kostka granitowa