SPIELVOGEL

MEGA STAR

Piła mostowa
Nowoczesna piła tarczowa do bloków, pracująca na dysku o średnicy 2000 mm. W opcji dodatkowej maszyna posiada możliwość adaptacji w wielopiłę.
Spielvogel Mega Star

Jeżeli poszukujesz wyjątkowo mocnej maszyny do szybkiego cięcia bloków z kamienia naturalnego na slaby o dowolnych grubościach, to Spielvogel Mega Star została zaprojektowana dla Ciebie! Urządzenie zostało zaprojektowanie w sposób umożliwiające wykorzystania pełnej wydajności, którą pozwala uzyskać cięcie za pomocą dysku.

Wytrzymała i odporna drgania konstrukcja, a także odpowiednio dobrane i rozplanowane elementy konstrukcyjne maszyny, pozwalają na szybkie cięcie bloków z najtwardszego kamienia, zapewniając jednocześnie doskonałą precyzję i przekładając się na jakość uciętego elementu. Na całym procesem cięcia czuwa komputerowe i pełni zautomatyzowane sterowanie. Na życzenie Spielvogel Mega Star może otrzymać możliwość współpracy z oprogramowaniem CAD/CAM, dzięki czemu urządzenie zdobędzie zupełnie nowe funkcję, przeistaczając się z nowoczesnej piły w ultranowoczesne centrum obróbcze do kamienia.

Wszystkie dane techniczne odnoszą się do wersji podstawowych. Na życzenie każdy parametr może zostać dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dane techniczne

Średnica tarczy: Ø2000 mm
Długość cięcia: 4000 mm
Grubość cięcia: 890 mm
Opad suportu: 1 000 mm
Moc silnika: 30 KW
Jazda mostu: 5 500 mm

Czego poszukujesz?

Artykuły i dokumenty

Podaj słowo lub zdanie, aby rozpoczać ich wyszukiwanie w serwisie. Jeżeli chcez wyszukać konkretny produkt zmień typ wyszukiwarki.

Maszyny i narzędzia
Nowe maszyny kamieniarskie
Spielvogel M. Kolb Pavoni Klens
Slaby i bloki
Nasze kamienie
Jura Black Ice Izerski Strzegomski
Wyroby gotowe
Produkty popularne
Płytki z kamienia Kostka granitowa