SPIELVOGEL

FINCH

Piła mostowa
Sterowana CNC piła mostowa do obróbki kamienia naturalnego, dostępna w dwóch wersjach podstawowych, obsługujących tarcze tnące o średnicy do 800 mm lub do 1300 mm.
Spielvogel Finch

Spielvogel Finch jest połączeniem tradycyjnej piły mostowej z nowoczesnym, wielofunkcyjnym centrum obróbczym do kamienia naturalnego. Nowoczesne sterowanie CNC pozwala pracować maszynie w kilku osiach, a odpowiednio zaprojektowany suport roboczy umożliwia zamocowanie na nim różnego rodzaju frezów, zwiększających możliwości maszyny o takie funkcje jak wiercenie, czy obróbka krawędzi.

Spielvogel Finch jest produkowana, w dwóch standardowych wersjach. Wersja mniejsza obsługuje dyski tnące do średnicy 800 mm, natomiast wersja większa może ciąć kamień za pomocą tarczy o średnicy do 1300 mm. Obie wersje posiadają obrotowe oraz uchylne głowice, umożliwiające szybkie cięcia skośne oraz pod kątem (wszystkie cięcia w zakresie od 0 do 90 stopni).

Wszystkie dane techniczne odnoszą się do wersji podstawowych. Na życzenie każdy parametr może zostać dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dane techniczne

Średnica tarczy: Ø800 / Ø1300 mm
Długość cięcia: 3 800 mm
Grubość cięcia: 290 / 570 mm
Uchylny suport: 0-90°
Obrótowy suportu: 370°
Opad suportu: 400/ 1000 mm
Moc silnika: 11 KW / 25 KW
Sterowanie: CNC
Jazda mostu: 3700 / 4500 mm

Czego poszukujesz?

Artykuły i dokumenty

Podaj słowo lub zdanie, aby rozpoczać ich wyszukiwanie w serwisie. Jeżeli chcez wyszukać konkretny produkt zmień typ wyszukiwarki.

Maszyny i narzędzia
Nowe maszyny kamieniarskie
Spielvogel M. Kolb Pavoni Klens
Slaby i bloki
Nasze kamienie
Jura Black Ice Izerski Strzegomski
Wyroby gotowe
Produkty popularne
Płytki z kamienia Kostka granitowa