SPIELVOGEL

CONDOR

Piła mostowa
Ultra wytrzymała piła mostowa do kamienia naturalnego, pracująca na tarczy tnącej o średnicy od 2000 mm do 3700 mm, posiadająca możliwość cięcia na długości 30 metrów!
Spielvogel Condor

Spielvogel Condor został zaprojektowany z myślą o nieprzerwanym cięciu bloków z kamienia naturalnego. Wytrzymały most, połączony z nowoczesnym sterowaniem pozwala, na praktycznie nieprzerwaną pracę urządzenia. Obszar roboczy maszyny wynosi, aż do 30 metrów, co w połączeniu z samojezdną konstrukcją piły sprawia, że proces ustawiania oraz rozbiórki bloków nie ma żadnego wpływu na konieczność zatrzymania samego cięcia. Cały proces cięcia nadzorowany przez w pełni automatyczne sterowanie, z możliwością programowania odpowiednich sekwencji cięcia na poszczególnych miejscach obszaru roboczego.

Wszystkie dane techniczne odnoszą się do wersji podstawowych. Na życzenie każdy parametr może zostać dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dane techniczne

Średnica tarczy: Ø2000 - 3700 mm
Długość cięcia: 3 500 mm
Grubość cięcia: do 1640 mm
Uchylny suport: 0-90°
Opad suportu: 1400 - 1600 mm
Moc silnika: 30 KW
Jazda mostu: do 30 000 mm

Czego poszukujesz?

Artykuły i dokumenty

Podaj słowo lub zdanie, aby rozpoczać ich wyszukiwanie w serwisie. Jeżeli chcez wyszukać konkretny produkt zmień typ wyszukiwarki.

Maszyny i narzędzia
Nowe maszyny kamieniarskie
Spielvogel M. Kolb Pavoni Klens
Slaby i bloki
Nasze kamienie
Jura Black Ice Izerski Strzegomski
Wyroby gotowe
Produkty popularne
Płytki z kamienia Kostka granitowa