SPIELVOGEL

BIRDIE

Piła mostowa
Pracująca w pięciu osiach piła mostowa do cięcia kamienia naturalnego, dostępna w dwóch wersjach podstawowych, obsługujących tarcze tnące o średnicy do 800 mm lub do 1300 mm.
Spielvogel Birdie 750

Spielvogel Bierdie jest nowoczesną piłą mostową, która zaspokoi potrzeby większości zakładów z branży kamieniarskich. Urządzenie pracuje w pięciu osiach, a nad całym procesem pracy czuwa w pełni zautomatyzowane sterowanie, posiadające możliwość zaprogramowania całego cyklu cięcia.

Spielvogel Birdie jest produkowana, w dwóch standardowych wersjach. Wersja mniejsza obsługuje dyski tnące do średnicy 800 mm, natomiast wersja większa może ciąć kamień za pomocą tarczy o średnicy do 1300 mm. Obie wersje posiadają obrotowe oraz uchylne głowice, umożliwiające szybkie cięcia skośne oraz pod kątem (wszystkie cięcia w zakresie od 0 do 90 stopni).

Chociaż konstrukcja maszyny wygląda na stosunkową delikatną, to jednak są to wyłącznie pozory. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom konstrukcyjnym ( których słynie Spielvogel), urządzenie jest bardzo stabilne i wyjątkowo dokładne, zapewniając cięcia o bardzo wysokiej precyzji.

Wszystkie dane techniczne odnoszą się do wersji podstawowych. Na życzenie każdy parametr może zostać dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dane techniczne

Średnica tarczy: Ø800 / Ø1300 mm
Długość cięcia: 3 800 mm
Grubość cięcia: 290 / 570 mm
Uchylny suport: 0-90°
Obrótowy suportu: 0-90°
Opad suportu: 400/ 1000 mm
Moc silnika: 11 KW / 25 KW
Sterowanie: 5-osi NC
Jazda mostu: 3700 / 4500 mm

Czego poszukujesz?

Artykuły i dokumenty

Podaj słowo lub zdanie, aby rozpoczać ich wyszukiwanie w serwisie. Jeżeli chcez wyszukać konkretny produkt zmień typ wyszukiwarki.

Maszyny i narzędzia
Nowe maszyny kamieniarskie
Spielvogel M. Kolb Pavoni Klens
Slaby i bloki
Nasze kamienie
Jura Black Ice Izerski Strzegomski
Wyroby gotowe
Produkty popularne
Płytki z kamienia Kostka granitowa